Rk01A - Private Pool - Horizon Jewel 3Br Βίλα
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | Σπα & Ευεξία Τζακούζι | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Rk01A - Private Pool - Horizon Jewel 3Br Βίλα Savaneta με 3 υπνοδωμάτια μπορεί να φιλοξενήσει έως 6 άτομα και διαθέτει τζακούζι.
Η βίλα με 2 μπάνια απέχει 3 χλμ. από πολιτιστικούς χώρους, όπως Museum of Industry.
Τα παράθυρα βλέπουν στον κήπο.
Η πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα παρέχει τις απαραίτητες ανέσεις, όπως ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη. Μια από τις επιλογές για φαγητό είναι Gabriel's at Club Arias που σερβίρει πιάτα ιταλικής κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση περίπου 400 μέτρων. Ο σταθμός λεωφορείων Ritz/De Bruynewijk, που βρίσκεται περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από τη βίλα, προσφέρει επιλογές μεταφοράς στην περιοχή.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Υπηρεσία θυρωρού
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Τζακούζι
- Θαλάσσια σπορ
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Rk01A - Private Pool - Horizon Jewel 3Br Βίλα;
Οι πελάτες της η Rk01A - Private Pool - Horizon Jewel 3Br Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Οραντζεστάντ από η Rk01A - Private Pool - Horizon Jewel 3Br Βίλα;
Η Rk01A - Private Pool - Horizon Jewel 3Br Βίλα απέχει 5 χλμ. από το Οραντζεστάντ. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Rk01A - Private Pool - Horizon Jewel 3Br Βίλα;
Το κόστος διαμονής σε η Rk01A - Private Pool - Horizon Jewel 3Br Βίλα αποτελεί 423$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η βίλα;
Η βίλα δέχεται μόνο Visa και MasterCard.